Jaką miskę z funkcją bidetu wybrać?

Jaką miskę z funkcją bidetu wybrać?

Sanitariat jest jednym z ważniejszych elementów łazienkowego wyposażenia. Dobrze dobrany ma wpływ na komfort użytkowania, a także i charakter wnętrza, jego styl. Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat produkty te zmieniały się i to bardzo. Jeszcze kilkanaście lat temu modne i niezwykle popularne, były stojące kompakty. Później wybierane były podwieszane miski WC, które montowane są na stelażach. Obecnie coraz częściej wybierane są miski WC z bidetem 2w1. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych innowacyjnych produktów, tego czym kierować się podczas wyboru – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Miska WC z bidetem 2w1 – czy taki wybór się opłaca?

Czym tak naprawdę jest miska WC z bidetem 2w1? Tak naprawdę są to nowoczesne urządzenia, które są niezwykle komfortowe! Sprawdzają się nie tylko wtedy, gdy w łazience nie ma zbyt dużo miejsca, by zamontować osobno bidet i miskę WC. Są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie estetykę oraz nowoczesne rozwiązania. Miska wc z bidetem 2w1 nie tylko nie zabiera dużo miejsca (sprawdzi się także w małych łazienkach), ale z pewnością sprawi, że utrzymanie higieny będzie jeszcze łatwiejsze.

Miski myjące WC – to urządzenia, które polecane są także dla osób starszych, dla których często codzienna kąpiel jest sporym wyzwaniem. Dzięki miskom myjącym, mogą zadbać o higienę miejsc intymnych.

miska wc stojąca

Miska wc z bidetem 2w1 – czym kierować się podczas wyboru?

Miska wc z bidetem 2w1 jest urządzeniem, które znajduje się w ofercie wielu producentów. Wśród modeli są oczywiście takie, które posiadają więcej i mniej funkcji, mogą różnić się ogólnym designem, kształtem, ale także i ceną. Wiele osób wychodzi z założenia, że wybór miski WC myjącej, jest znacznie większym wydatkiem, niż zakup miski WC i oddzielnie bidetu. W rzeczywistości znaleźć można dobre jakościowo miski wc z bidetem 2w1, które kosztują podobnie jak te dwa produkty oddzielnie. Przy czym komfort użytkowania tych urządzeń jest znacznie wyższy!

Podczas wyboru toalety myjącej z pewnością nie należy kierować się tylko przystępną ceną czy estetyką. Niezwykle ważne są funkcje, parametry techniczne produktu, dostępność części zamiennych.

Zalety misek WC z bidetem 2w1

Zalet misek WC z bidetem 2w1 jest bardzo dużo! Toaleta myjąca to jedno urządzenie, które łączy w sobie funkcje zwykłej miski sedesowej oraz bidetu. Użytkowanie go jest jednak zupełnie inne, niż bidetu. W przypadku miski myjącej mamy do dyspozycji pilot, dzięki któremu możemy z łatwością ustawić optymalny dla nas strumień wody, jej temperaturę czy poziom suszenia. Poza tym wiele modeli misek WC 2w1 posiada opcję ustawienia kilku profili. Z tego względu każdy z domowników może mieć swój własny.

Polecane

Związek pomiędzy zdrowym snem a wzrostem produktywności w ciągu dnia

Związek pomiędzy zdrowym snem a wzrostem produktywności w ciągu dnia

Jak stworzyć harmonijną przestrzeń dla lepszego samopoczucia?

Jak stworzyć harmonijną przestrzeń dla lepszego samopoczucia?

Nowoczesne krzesła do salonu – czyli jakie?

Nowoczesne krzesła do salonu – czyli jakie?

Ubezpieczenie mieszkania – praktyczny poradnik

Ubezpieczenie mieszkania – praktyczny poradnik

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery + 2 =